Ekonominin temel etkenlerinden biri olan elektrik enerjisinin kullanım alanları, gelişen teknolojiye bağlı olarak artmaktadır.

Bu artıştan doğan ihtiyaçları karşılamak üzere Enertest Enerji Test Kontrol Muayene ve Gözetim Hizmetleri A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur.

Enerji sektöründe ulusal ve uluslararası alanda mühendislik, müşavirlik ve danışmanlık hizmetlerini kaliteli, sürekli, ekonomik olarak sağlayan ve sektörde yönlendirici bir kuruluş olmayı başaran şirketimiz, müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak belirlemiş; hızlı, güvenilir ve kurumsal çözümleri ile sürekli gelişim prensibini benimsemiştir.

Şirketimiz, geniş ve donanımlı kadrosu, sağlamış olduğu hizmetler kapsamında titizlikle yürütülen süreç takipleri ve güvenilirliği sayesinde Türkiye’de ve yurtdışında enerji sektörünün her alanında önemli projelere imza atmaktadır.

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla Enzen Global Limited ile ortaklık anlaşması sağlanmıştır. Şirketimiz idealist bir bakış açısı ile ülkemizin önde gelen kurumlarının güvenini kazanmıştır.