Misyon

Daha temiz bir dünya ve daha güçlü bir ekonomi için güvenilir ve kaliteli çözümlerimizle enerji sektöründeki yerimizi almış bulunmaktayız. Sunmuş olduğumuz çözümlerimize zamanla yenilerini ekleyerek ve ileri teknolojileri entegre ederek hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Güvenilirliği ve başarısı dünya çapında kabul gören Enzen Global ile 2015 yılında yaptığımız ortaklık anlaşması, çevreye ve teknolojiye verdiğimiz önemin somut bir örneğidir.

Tüm dünyada enerji sektöründeki ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunabilmek için, çözüm ortaklarımızla birlikte sürekli gelişim halinde olarak sunduğumuz çözümleri sürekli iyileştirmekteyiz.

Vizyon

Artan nüfus, sanayi ve teknoloji ile hızlı bir şekilde artan enerji tüketimi, dünyanın değişmeyen gündemi olmakla birlikte hem insanoğlu hem de çevre üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Enertest olarak enerjinin üretimi, dağıtımı-iletimi, tüketimi ve depolanması alanlarında sunmuş olduğumuz kapsamlı çözümler sayesinde tüm dünyada faaliyetlerimizi sürdürerek enerji sektörüne, çevreye ve ekonomiye katkı ve fayda sağlamayı hedefliyoruz.